Zaprojektuj plakat, zgarnij nagrodę i pomóż Fundacji Król i Smok!

Już 29 maja rusza konkurs na najlepszy plakat o tematyce wrocławskiej. Co może się na nim znaleźć? Wszystko to, przez co definiujecie to miasto – ciekawi ludzie, miejskie atrakcje, dzielnice i osiedla, charakterystyczne miejsca i symbole. Liczy się oryginalność i niesztampowe podejście do tematu. Szukajmy przede wszystkim symboli, które jednoczą i opowiadają pewną historię. Tak, jak liczba “71”, która dla wrocławian oznacza nie tylko numer kierunkowy, lecz stanowi kultowy symbol miasta.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma 1500 zł, a jego plakat będzie zaprezentowany podczas pikniku Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu (16 i 17 czerwca). Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają po 500 zł. Ich prace również znajdą się na wystawie. Plakaty będą sprzedawane podczas pikniku, a dochód przeznaczony będzie w całości na Fundację Król i Smok.

Plakaty mogą być wykonane dowolną techniką i zapisane w wersji elektronicznej. Wymagany format to B1. Prace można nadsyłać do 11.06.2018 r. na adres mailowy: j.ozog@wroclaw.pzfd.pl. Rozstrzygnięcie nastąpi 12.06.2018 r.

Organizatorem konkursu jest wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Fundacja Król i Smok. Więcej informacji w regulaminie: https://bit.ly/2L3Xm8f

Zobacz także: