Zapraszamy na IX edycję Dni Dewelopera!

Rok 2020 jest wyjątkowy i pełen wyzwań. Dni Dewelopera to niemal dekada branżowych spotkań, wymiany doświadczeń i dyskusji na temat najistotniejszych bieżących kwestii i kierunków rozwoju rynku deweloperskiego w Polsce. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji!

Wrocławski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na IX edycję Dni Dewelopera, która odbędzie się 15 października 2020 w Concordia Design Hub we Wrocławiu. Tegoroczna konferencja odbędzie się w innowacyjnej, hybrydowej formule:
– 3 debaty stacjonarne („Mieszkanie: redefinicja”, „Planowanie inwestycji deweloperskich po roku 2020”, „Co wpływa na koszt metra kwadratowego?”
– 4 streamy tematyczne (Marketing/Sprzedaż, Smart City, Leadership, Techniczno-budowlany)

Zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej wydarzenia: www.dnidewelopera.pzfd.pl
Z uwagi na obecne warunki organizacji wydarzeń biznesowych, ilość miejsc w obiekcie jest ograniczona do 150. Jako Partnerowi Oddziału PZFD we Wrocławiu, przysługują Państwu 2 nieodpłatne wejściówki na konferencję stacjonarnie oraz nieograniczony dostęp do konferencji online dla pracowników Państwa firmy (po uprzedniej rejestracji).

Po części konferencyjnej w dniu 15 października odbędzie się uroczysty Bankiet w hotelu The Bridge.

Zobacz także: