Zapraszamy na Dzień Otwarty Inwestycji PZFD!

Tylko do końca roku można uzyskać kredyt na 100 procent wartości mieszkania. To ostatnia szansa na zakup lokum dla osób, które chcą skorzystać z możliwości uzyskania kredytu bez wkładu własnego. Dla zainteresowanych zakupem własnego M deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich przygotowali Dzień Otwarty aż 22 wrocławskich inwestycji zlokalizowanych we wszystkich dzielnicach miasta. Akcja odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013, między 10:00 a 16:00.

Z początkiem 2014 w życie wejdzie nowa rekomendacja S opracowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dla kupujących mieszkanie oznacza to, że tylko do końca bieżącego roku można starać się o uzyskanie kredytu na 100 procent wartości nieruchomości. W 2014 roku wymagany wkład własny będzie opiewał na poziomie 5 procent, w roku 2016 – 15 procent, a od 2017 roku – nawet 20 procent wartości mieszkania. Osobom zainteresowanym zakupem M bez własnego wkładu finansowego pozostało niewiele czasu na podjęcie decyzji – proces związany z otrzymaniem kredytu trwa bowiem około miesiąca. Aby ułatwić wybór mieszkania spośród wielu propozycji dostępnych na lokalnym rynku, deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu przygotowali wyjątkowe wydarzenie. W sobotę 23 listopada na terenie 22 inwestycji odbędzie się Dzień Otwarty Inwestycji PZFD.

Zdecydowaliśmy się na organizację wspólnego Dnia Otwartego, by jak najlepiej zaprezentować potencjalnym klientom pełną ofertę firm zrzeszonych w PZFD. Każda z 13 firm członkowskich z okazji Dnia Otwartego przygotowała inną propozycję, a wspólnie zaprosimy zainteresowane osoby do odwiedzenia aż 22 nowych osiedli mieszkaniowych. Budynki rozmieszczone są we wszystkich dzielnicach Wrocławia, mają różne powierzchnie oraz układy mieszkań. Na pewno każdy w przygotowanej ofercie znajdzie odpowiednie lokum dla siebie i swojej rodziny – zapowiada Krzysztof Ziajka, Wiceprezes Oddziału PZFD we Wrocławiu.

Na Dzień Otwarty inwestycji zapraszają firmy członkowskie Oddziału PZFD we Wrocławiu: Archicom, Blockpol-Developer, BRE.locum, DOM.developer Wrocław, Dom Development, Grupa PROFIT Development, INKOM, Osiedle Malownicze, PBO Dach Bud, P.B. Dombud, Salwirak, TEMAR Deweloper, Vantage Development.

Warto przypomnieć, że wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania z oferty firm zrzeszonych w Oddziale PZFD we Wrocławiu, otrzymają Wrocławską Kartę Mieszkaniową. Jest to specjalny program rabatowy, dzięki któremu można zaoszczędzić nawet do 30 procent na wykończeniu i aranżacji własnego M. Wśród partnerów programu – honorujących karty rabatowe – znajdują się m.in.: MBS Stępińska, Opoczno, Cersanit, Ekoline i Dom Kredytowy Notus. Udział w programie jest bezpłatny, a rejestracji można dokonać poprzez stronę www.karta.pzfd.pl.


***
Dzień Otwarty Inwestycji PZFD
Kiedy: 23 listopada 2013, godz. 10:00-16:00

Inwestycje objęte Dniem Otwartym Inwestycji PZFD Wrocław:
Wrocław: Stare Miasto
1. Zespół mieszkalno-usługowy, ul. T.Kościuszki 95-117/Gen.J.H.Dąbrowskiego 30, PBO Dach Bud

Wrocław: Śródmieście
2. Botanica Residence, ul. Sienkiewicza/Matejki, DOM.developer Wrocław
3. Rezydencja Dąbie SILVER, ul. Wiwulskiego 33-41, TEMAR Deweloper
4. Promenady Wrocławskie, ul. A.Słonimskiego, Vantage Development
5. Tumskie Ogrody, al. Matejki, BRE.locum

Wrocław: Psie Pole
6. Osiedle Dalia, Pawłowice, ul. Daliowa, DOM.developer Wrocław
7. Olimpia Port, ul. Marco Polo/ul. Kolumba, Archicom
8. Nowy Port, ul. Chałupnicza, INKOM
9. Budynki mieszkalne wielorodzinne, ul. Gorlicka 54-58e, PBO Dach Bud
10. Poświęcka 22, ul. Poświęcka 22, BLOCKPOL-DEVELOPER

Wrocław: Fabryczna
11. Brzozowe Zacisze, ul. Maślicka 181, DOM.developer Wrocław
12. Zielone Stabłowice, ul. Stabłowicka, Grupa PROFIT Development
13. Osiedle Malownicze, ul. Wereszyckiego 14, Osiedle Malownicze
14. Butterfly, ul. Daktylowa, Salwirak
15. Parkowa Ostoja, ul. Mączna, Vantage Development
16. Słoneczne Stabłowice, Stabłowice, ul. Stabłowicka 118, Archicom

Wrocław: Krzyki
17. Ogrody Hallera, Krzyki-Grabiszynek, al. Gen. Hallera, Archicom
18. Oaza, ul. Nyska/Piękna, Dom Development
19. Centauris, ul. Ślężna, Vantage Development
20. Na Życzliwej, ul. Życzliwa 16, Grupa PROFIT Development
21. Przyjazny Zakątek, ul. Przyjaźni 111, BLOCKPOL-DEVELOPER

Oława
22. Mieszkania i lokale usługowe 3 Maja, ul. 3 Maja 8, P.B. DOMBUD

Zobacz także: