Za nami jubileuszowa edycja Dni Dewelopera!

Kolejna edycja Dni Dewelopera już za nami! 23 września Wrocław znów gościł deweloperów, urbanistów, przedstawicieli władz miejskich i ekspertów – łącznie 400 stacjonarnych uczestników. Nie jest to jednak pełna liczba, ponieważ wiele osób śledziło konferencję w formule on-line. Streaming na żywo został wyświetlony blisko 1000 razy!

Wśród panelistów i prelegentów debat znaleźli się m.in. wiceprezydent Wrocławia Jakub Mazur, minister Piotr Uściński, prof. Witold M. Orłowski i inni znakomici goście, którzy podzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z uczestnikami konferencji. Gościem Specjalnym był Charles Montgomery, znany urbanista, autor “Happy City. Transforming Our Lives Through Urban Design” oraz założyciel Happy City.

W trakcie debat oraz paneli poruszono istotne i trudne dla deweloperów tematy. Prelegenci rozmawiali m.in. o tym, jakie wyzwania w kontekście planowania przestrzeni przyniosła pandemia koronawirusa, jak projektować miasta w duchu zrównoważonego rozwoju czy o czynnikach, które wpływają na cenę metra kwadratowego na rynku pierwotnym.

Jako organizatorzy jesteśmy zaszczyceni, że Dni Dewelopera po raz kolejny zgromadziły tylu wspaniałych gości i pozostają największą konferencją branży deweloperskiej w Polsce.

Zobacz także: