Wrocław ponownie stolicą branży deweloperskiej. VII edycja Dni Dewelopera startuje już za dwa dni!

Wpływ rynku deweloperskiego na polską gospodarkę, nowy kodeks budowlany, zmieniające się
trendy w mieszkalnictwie, strategia rozwoju miast oraz marketing deweloperski – to najważniejsze
tematy, jakie będą poruszone podczas siódmej już edycji Dni Dewelopera. Konferencja, będąca
jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży mieszkaniowej, odbędzie się 12 października
we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Już w najbliższy czwartek odbędzie się Konferencja Dni Dewelopera – jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości w Polsce. W telewizji Echo24 reprezentanci organizatora – wrocławskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich – Dorota Jarodzka-Śródka (Archicom), Piotr Baran (PCG) i Tomasz Stoga (Profit Development) przybliżyli sytuację na rynku deweloperskim i nieruchomości we Wrocławiu i w regionie. Rozwinięcie tej tematyki odbędzie się już 12 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

[button color=gray size=small link=http://www.echo24.tv/odcinek/rozmowa-echo24-dorota-jarodzka-srodka-2153]Link do wywiadu[/button]

Zapraszamy do pobrania pełnego programu wydarzenia na http://dnidewelopera.pzfd.pl

Organizatorem konferencji jest wrocławski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Zachodnia Izba Gospodarcza. Głównym partnerem merytorycznym Dni Dewelopera jest PwC. Patronatem honorowym konferencję objęli: Minister Infrastruktury i Budownictwa, Wojewoda Dolnośląski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Prezydent Miasta Wrocławia.

Zobacz także: