Witamy kancelarię GWW pośród Partnerów PZFD Wrocław

Wrocławski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich zainicjował współpracę z kancelarią GWW, należącą do ścisłej czołówki najwiekszych i najlepszych firm prawniczych w Polsce. Podpisanie umowy partnerskiej wpisuje się w strategię PZFD, w której istotną rolę odgrywa edukacja wszystkich interesariuszy rynku deweloperskiego.

 

Decyzje, jakie podejmujemy w procesie inwestycyjnym, wymagają świadomości bieżących uwarunkowań i pewnego poruszania się w obszarze dynamicznych zmian w legislacji – nie tylko w obecnym, bardzo wymagającym czasie. Systematyczne konsultacje, edukacja i doradztwo ze strony ekspertów kancelarii GWW dadzą nam tę możliwość. – mówi Tomasz Stoga, Prezes Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu i Prezes Zarządu Profit Development S.A. Jak podkreśla mec. Paweł Wójcik, szef praktyki Obrotu nieruchomościami w GWW: Zaufanie organizacji branżowej zrzeszającej ponad 200 największych firm deweloperskich w Polsce jest dla nas najwyższym wyróżnieniem. Wspólne działania na rzecz usprawnienia procesu inwestycyjnego oraz aktywne uczestnictwo przy współtworzeniu dobrej legislacji to cel, który mamy szansę razem osiągnąć – dodaje mec. Joanna Sebzda-Załuska, stojąca w GWW na czele praktyki Proces inwestycyjny.

Partnerstwo GWW i Oddziału wrocławskiego PZFD nie ogranicza obszaru współpracy wyłącznie do stolicy Dolnego Śląska. Nasz regionalny oddział Związku jest organizatorem jednego z największych wydarzeń rynku mieszkaniowego w Polsce – konferencji Dni Dewelopera, która w trakcie każdej edycji gromadzi kilkuset przedstawicieli branży i jej interesariuszy z całej Polski. Cykliczne szkolenia, wymiana doświadczeń, analizy – wszystko to, co planujemy realizować na mocy partnerstwa z GWW, jest zakrojone na edukację branży deweloperskiej w szerokim ujęciu.

Zobacz także: