Jak zmienia się rynek?

Szanowni Państwo, już 10 czerwca (środa) o godzinie 10:00 odbędzie się drugie z cyklu Webinariów organizowanych przez nasz wrocławski Oddział PZFD.

W tym odcinku będą Państwa gościć Natalia Sawicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu Angel Poland Group, Wiceprezes PZFD Wrocław oraz Łukasz Grass, dziennikarz radiowy i telewizyjny, przez lata związany z redakcjami Business Insider, Onet oraz TVN24.

W trakcie spotkania nasi prelegenci będą szukali odpowiedzi na pytanie: Jak pandemia zmienia rynek deweloperski?

  • Czy branżę deweloperską czeka „nowa normalność”? Czy lockdown, a po nim stopniowe odmrażanie, zdążyły trwale zmienić tę gałąź gospodarki? Na ile rynek pierwotny musi ustalać reguły od nowa?
  • Jak zmienią się preferencje nabywców? Co z rynkiem najmu?
  • Jak rynek pierwotny dostosowuje się do zmian, jakie wymusił „globalny stan wyjątkowy”? Czy branża, w której proces inwestycyjny jest znacznie rozciągnięty w czasie, możliwe są elastyczne działania, natychmiastowe reakcje?
  • Czy zrównoważone budownictwo, ekologia, nowa mobilność – trendy, które tuż przed pandemią bardzo mocno wyznaczały kierunek, w jakim zmierzał rynek pierwotny – nadal będą aktualne? Czy może uwaga inwestorów i klientów będzie teraz skoncentrowana na zupełnie innych obszarach?

Prelegenci