Walne Zgromadzenie Członków Wrocławskiego Oddziału PZFD za nami!

Podczas spotkania mającego miejsce 15 i 16 stycznia w Villi Alina, w Polanicy Zdroju członkowie wrocławskiej filii PZFD podsumowali rok 2014 oraz zapoznali się z planami na rok bieżący.

W dniu 15 stycznia odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Wrocławskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu. Zebrani przywitani zostali przez Wiceprezesa wrocławskiej filii PZFD, Pana  Mirosław Półtoraka, który przewodniczył Walnemu Zgromadzeniu. Szczególnie powitany został nowy przedstawiciel nowej firmy członkowskiej, Partner Capital Group, która zdecydowała się przystąpić do współpracy marketingowej w ramach PZFD.

Podczas Walnego Zgromadzenia  podsumowano dotychczasową działalność a także przedstawiono plany na rok 2015 ze szczegółowym harmonogramem wydatków.
Do najważniejszych zadań w nadchodzącym roku z pewnością będzie należała organizacja Targów Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu, które odbędą się w 11 i 12 kwietnia. Kolejnym dużym wydarzeniem jest oczywiście Kongres Mieszkaniowy organizowany przez nas już po raz szósty. Mamy również zamiar uruchomić platformę edukacyjną, ale o tym powiemy więcej w najbliższym czasie
– mówi Wiceprezes PZFD we Wrocławiu, Pan Mirosław Półtorak.

*   *   *

Wrocławski Oddział PZFD istnieje od listopada 2009 roku i liczy aktualnie 16 firm członkowskich, które podjęły decyzję o wspólnych działaniach przekładających się na wysoką jakość usług świadczonych przez deweloperów.  Do firm przestrzegających Kodeksu Dobrych Praktyk we Wrocławiu należą:  Archicom, Dom.Developer, INKOM, Osiedle Malownicze, PBO DachBud, Grupa PROFIT Development, Salwirak, TEMAR Deweloper, Vantage Development, Dom Development, mLocum, BLOCKPOL, PB DOMBUD, Rafin Deweloper, WPBM Mój Dom, Partner Capital Group.

Zobacz także: