Targi Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu już 16-17 kwietnia!

Zrzut ekranu 2016-04-06 o 16.27.40

16-17 kwietnia w Hali Stulecia odbędzie się 6. edycja targów nieruchomości  Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu. W programie wydarzenia, podobnie jak w poprzednich edycjach, oprócz oferty firm deweloperskich znajdziemy stoiska instytucji miejskich i społecznych czy lokalnych designerów. W tym roku w centrum uwagi znajdzie się wrocławska kultura. 

Na targach organizowanych przez członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu (PZFD Wrocław) swoją ofertę przedstawią: Archicom, Arkop, Blockpol, mLocum, DOM.developer, Dom Development, PROFIT Development, INKOM, LC Corp, Partner Capital Group, Salwirak, TEMAR Deweloper, Vantage Development.

Jednym z ciekawszych punktów programu będą z pewnością warsztaty prowadzone przez doświadczonych pedagogów         i animatorów z Centrum Poznawczego przy Hali Stulecia. W ramach Dziecięcego Studia Architektury najmłodsi odwiedzający poznają technikę druku przestrzennego za pomocą drukarek 3D oraz zaprojektują swoje wymarzone miasto. Będą oni mieli okazję, żeby wcielić się w rolę projektantów i architektów i za pomocą doskonałej zabawy zdobyć wiedzę       o kształtowaniu przestrzeni. Kolejnym punktem wartym uwagi są zajęcia rekreacyjne, które poprowadzi Right Way Wrocław. Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w profesjonalnym treningu Nordic Walking i fitness.

W spefcjalnie zorganizowanej strefie designu wszyscy poszukujący mieszkania będą mogli zaczerpnąć inspiracji do urządzenia swojego własnego M. Unikatowe meble, lampy czy dodatki do domu zaprezentują lokalni artyści. Swoje wyjątkowe prace przedstawi między innymi pracownia architektury krajobrazu – Zielona Wrona Artyści z pracowni opowiedzą zwiedzającym, jak wykorzystać i zaaranżować zieleń w mieszkaniu, aby stało się ono miejscem, do którego chce się wracać po ciężkim dniu pracy.

W strefie rekreacyjnej zaprezentuje się między innymi najstarszy klub piłkarski we Wrocławiu – Polonia Wrocław. Dla dzieci zainteresowanych sportem trenerzy przygotowali krótkie treningi podstaw piłki nożnej.

Strefa relaksu zachęci do spędzenia czasu w otoczeniu Hali Stulecia. Na zwiedzających będą czekały specjalnie przygotowane leżaki oraz badminton czy mini boisko do piłki nożnej.

Zainteresowani kupnem mieszkania sprawdzą na miejscu swoją zdolność kredytową i bezpłatnie zasięgną rad konsultantów Domu Kredytowego Notus.

Zapraszamy na 6 edycję targów Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu

16-17 kwietnia 2016 r.

Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia

Sobota 10:00 – 17:00

Niedziela 10:00 – 16:00

Wstęp bezpłatny

Zapraszamy!

Zobacz także: