Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu już w ten weekend!

Warszawa, 01.02.2016

Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu

Zmiany wprowadzone w udzielaniu kredytów hipotecznych w styczniu br. i kolejne planowane restrykcje od stycznia 2017 roku nie pozostaną bez wpływu na zainteresowanie zakupem mieszkań w 2016 roku. Dlatego kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów – 5 i 6 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu – będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Komisja Nadzoru Finansowego w tzw. Rekomendacji S zaostrzyła zasady przyznawania kredytów hipotecznych i od stycznia tego roku wymagany wkład własny przy zakupie nieruchomości na kredyt wynosi co najmniej 15%. Wizja kolejnego podwyższenia progu do 20% od stycznia 2017 r. nie pozostanie obojętna dla sytuacji na rynku mieszkaniowym w obecnym roku i z pewnością wpłynie na zainteresowanie zakupem mieszkań.

Nie tylko zmiany udzielania kredytów hipotecznych będą wpływały na decyzje kupujących. Doniesienia medialne z ostatnich miesięcy zeszłego roku nie były optymistyczne dla potencjalnych beneficjentów programu „Mieszkanie dla Młodych”. Wprowadzone zmiany w programie, m.in. umożliwienie zakupu mieszkań także na rynku wtórnym spowodowały znaczący wzrost zainteresowania udziałem w MdM do tego stopnia, że eksperci wieszczyli wyczerpanie się limitu środków na dopłaty już nawet w III kwartale tego roku.

Co to właściwie oznacza dla kupujących? Osoby potrzebujące wsparcia merytorycznego, żeby odnaleźć się w gąszczu zmian, będą miały szanse uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania podczas nadchodzącej edycji Targów Mieszkań i Domów w dniach 5-6 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu. Organizator Targów – firma Nowy Adres SA – oprócz bogatej oferty deweloperskiej, udostępni zwiedzającym także strefę seminariów i porad. Eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz będą do dyspozycji odwiedzających Targi i pomogą Kupującym przebrnąć przez trudny i wymagający podejmowania wielu decyzji czas zakupu mieszkania.

Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje dla Zwiedzających. Podczas imprezy targowej będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. samochody na weekend z pełnym bakiem: Jeepa Renegade od Viggen Auto Autoryzowanego Dealera Marki JEEP w Warszawie oraz Seata Leon od  SEAT Euromotor, jedynego autoryzowanego dealera Seat w Krakowie. Poza tym w puli nagród są także: voucher na zakupy o wartości 3000 zł  do realizacji w BoConcept w Warszawie, obraz „Danger” ufundowany przez BoConcept we Wrocławiu, vouchery na rejs do Szwecji ufundowane przez Stena Line, voucher na warsztaty z renowacji, stylizacji i malowania mebli do realizacji w with love to design i karty rabatowe Home Profit. – Zależy nam na tym, aby osoby odwiedzające Targi otrzymały najlepszą i najbardziej kompleksowa ofertę dotycząca rynku nieruchomości. Wiemy jednak, że wizyta na Targach to także czas spędzony z rodziną, dlatego chcemy proponować udział w dodatkowych aktywnościach takich jak konkurs z ciekawymi nagrodami czy strefa zabaw dla dzieci  – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

Organizatorzy przygotowali udogodnienia dla rodzin, m.in. bilet rodzinny w cenie 15 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw. Bilety w kasach będą kosztowały 10 i 25 zł, już w sprzedaży są e-bilety w cenie 7 zł na stronie www.mieszkaniowi.pl .

Targi Mieszkań i Domów

5-6 marca 2016 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

Hala Stulecia

ul. Wystawowa 1, Wrocław

O organizatorze:

Nowy Adres SA – dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy” oraz „Biurowce w Polsce”, a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” oraz wydawcą serii albumów „Biurowce w Polsce” i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Zobacz także: