Razem zmieniamy dzielnice Wrocławia – PZFD zaprasza na briefing prasowy

2016 rok w branży deweloperskiej oceniany jest jako wyśmienity. Duże zainteresowanie inwestycjami mieszkaniowymi, ale i samym Wrocławiem jako miejscem idealnym do życia wpłynęły na ogólny obraz stolicy Dolnego Śląska i jej dzielnic. Warto podsumować kilkanaście ostatnich miesięcy i poznać plany firm deweloperskich Oddziału PZFD we Wrocławiu. Okazją ku temu będzie briefing prasowy, który 9 marca 2017 roku o godzinie 10.00 rozpocznie się w Barbarze. Wydarzenie wzbogacone będzie wypowiedziami ekspertów Narodowego Banku Polskiego i REAS.

Zrzut ekranu 2017-03-07 o 13.28.59

Podczas briefingu prasowego głos zabiorę przedstawiciele Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu, Narodowego Banku Polskiego oraz REAS. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 9 marca 2017 roku, o godzinie 10.00 w Barbarze (ul. Świdnicka 8c).

Wydarzenie otworzy Wiceprezes Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu – Piotr Baran, który podsumuje wrocławski rynek deweloperski w 2016 r. i przedstawi plany inwestycyjne i najważniejsze inicjatywy w 2017 roku.

Przedstawiciel Narodowego Banku Polskiego podsumuje miniony rok na rynku wrocławskim i przedstawi najważniejsze wnioski płynące z raportu w ujęciu finansowym – stawki mieszkań, kredyty hipoteczne, demografię.

Analityk REAS zaprezentuje informacje dot. sytuacji na wrocławskim rynku mieszkaniowym w 2016 roku na podstawie danych z monitoringu REAS, geografię rynku i kluczowe czynniki wpływające na popyt.

W przypadku chęci uczestnictwa w briefingu prasowym lub pytań związanych z wydarzeniem, prosimy o kontakt: biuro@wroclaw.pzfd.pl

Zobacz także: