Rafin Developer i Radio Wrocław organizują Bieg Wiosenny

W najbliższą niedzielę, 19 marca, odbędzie się Bieg Wiosenny, organizowany przez Rafin Developer i Radio Wrocław. Uczestnicy przebiegną trasę niespełna 6 km. Trasa biegowa odbędzie się między mostami Jagiellońskim i Swojczyckim we Wrocławiu, a start rozpocznie się o godzinie 11:00.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć zarówno wytrwali biegacze, którzy nie przerywali treningu zimową porą, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Na ukończenie biegu przeznaczono godzinę i każdy indywidualnie dobiera sobie styl oraz tempo.

Już po raz trzeci Rafin Developer i Radio Wrocław biegają razem, wspierając tym samym zdrowy tryb życia. To już kolejna inicjatywa sportowa Rafin – w lutym tego roku firma była sponsorem głównym Międzynarodowego Turnieju Tenisa Mężczyzn ATP Wrocław Open 2017, a w styczniu wspierała Zawodowy Turniej Squasha ligi A.

Dobra zabawa i świetna atmosfera, a także atrakcyjne pakiety startowe i indywidualny pomiar czasu – na to mogą liczyć uczestnicy biegu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapraszamy do zapisów na stronie Radia Wrocław.

15 - Bieg wiosenny Rafin

Zobacz także: