PZFD Wrocław dla Zielonego Rekordu

Misją Oddziału PZFD we Wrocławiu jest dbanie o to, by dzięki wspólnym działaniom wielu podmiotów nasze miasto stawało się jak najlepszym miejscem do życia. Kolejny raz w ogromną przyjemnością zaangażowaliśmy się w inicjatywę naszego partnera, fundacji Dotlenieni.org, na rzecz zazieleniania przestrzeni miejskiej.

Finał Zielonego Rekordu 2019 był aktywnie wspierany przez władze Wrocławia. Naszą organizację we wrocławskim Parku Szczytnickim reprezentował Piotr Baran, Wiceprezes PZFD Wrocław i Prezes PCG, który wspólnie z prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem oraz wiceprezydentem Adamem Zawadą włączył się w akcję nasadzania nowej roślinności. Nie zabrakło także rozmów na temat wdrażania w naszym mieście innowacyjnych rozwiązań i pomysłów na to, jak owocnie rozwijać współpracę na linii deweloperzy-miasto.

Proekologiczne działania i idea smart city są nam bardzo bliskie, a troska o środowisko naturalne towarzyszy deweloperom w ich codziennej działalności – elektryczna hulajnoga jako środek transportu okazała się strzałem w dziesiątkę i rozwiązaniem, które na pewno będziemy propagować.

Zobacz także: