Mieszkaniowy Dzień Otwarty – odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Jeden dzień, jedenastu deweloperów, siedemnaście lokalizacji – w najbliższą sobotę 8 października deweloperzy oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich zapraszają na swoje inwestycje. Mieszkaniowy Dzień Otwarty jest doskonałą okazją do przyjrzenia się ofertom mieszkaniowym, spotkaniu się z deweloperem i uzyskaniu odpowiedzi na pytania powstające przy wyborze własnej nieruchomości. 

zrzut-ekranu-2016-10-03-o-13-22-27

Zdając sobie sprawę z dużej liczby obowiązków, jakie budują cały tydzień pracy, deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich otwierają swoje drzwi w sobotę, 8 października w ramach Mieszkaniowego Dnia Otwartego.

Odwiedź deweloperów w ciągu jednego dnia

W trakcie Mieszkaniowego Dnia Otwartego możliwe jest odwiedzenie aż 17 inwestycji deweloperów należących do Związku. Na ten dzień przygotowana została mapka, która pomoże w zaplanowaniu trasy i odwiedzeniu jak największej liczby deweloperów.

Na swoje inwestycje zaprasza Archicom, Dom Developer, Dom Development, Inkom, LC Corp, Osiedle Malownicze, PCG, Profit Development, Salwirak, Temar Deweloper, Vantage Development. Więcej informacji i szczegółowe opisy inwestycji dostępnych w trakcie Mieszkaniowego Dnia Otwartego można znaleźć na stronie dniotwarte.pzfd.pl.

Polski Związek Firm Deweloperskich
wroclaw.pzfd.pl
https://www.facebook.com/budujemywroclaw

 

Zobacz także: