Kolejna edycja targów Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu już za nami!

11-12 kwietnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się piąta edycja targów mieszkaniowych „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”. Oprócz oferty firm deweloperskich odwiedzający zapoznali się z możliwościami aktywnego spędzania czasu wolnego. W programie był bieg na orientację, zajęcia z jogi oraz trening nordic walkingu.

 

Nowością tegorocznej edycji targów była strefa DESIGN. Wrocławscy artyści zaprezentowali m.in.: meble z materiałów z recyklingu, meble i akcesoria z filcowych kulek, wielofunkcyjne meble do małych mieszkań, poduchy inspirowane dawną sztuką ludową czy oszczędne w formie lampy.
Na wydarzeniu, organizowanym przez wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich, swoją ofertę przedstawili: Archicom, Arkop, Blockpol, mLocum, PBO DACH BUD, DOM.developer, Dom Development, PROFIT Development, INKOM, Osiedle Malownicze, Partner Capital Group, Salwirak, TEMAR Deweloper, Vantage Development.

 

– Nasze wydarzenie przypomina bardziej piknik rodzinny niż targi mieszkaniowe. Jest nam niezmiernie miło, że tegoroczna edycja „Żyj i Mieszkaj” cieszyła się ogromną popularnością wśród odwiedzających – mówi Sylwia Wojtkowska, organizator targów.

 

W tym roku zainteresowaniem cieszyły się dwupokojowe mieszkania, zlokalizowane blisko centrum z dostępem do rzeki oraz terenów zielonych.

 

Fotorelacja już niebawem!

Zobacz także: