IX. edycja Dni Dewelopera już 23 września we Wrocławiu!

Oddział Wrocławski Polskiego Związku Firm Deweloperskich od 10 lat organizuje Dni Dewelopera – największe wydarzenie w branży deweloperskiej. Z dumą możemy ogłosić, że pomimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, konferencja Dni Dewelopera znów się odbędzie!

W tym roku mamy przyjemność organizować naszą konferencję w hotelu The Bridge we Wrocławiu. Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości, ograniczyliśmy maksymalną liczbę uczestników stacjonarnych do 400 osób. Jednak w dniu wydarzenia będzie możliwość oglądania zarówno paneli, jak i debat w formule on-line.

Zaproszeni eksperci i przedstawiciele władz miejskich oraz krajowych będą dyskutowali na tematy związane m.in. z finansowaniem inwestycji deweloperskich czy nowoczesnymi technologiami stosowanymi w budownictwie w trzech panelach: “Miasto: Redefinicja”, “Inwestycje deweloperskie a przyszłość polskich miast” oraz “Co wpływa na koszt metra kwadratowego”. W trakcie wydarzenia zorganizowane będą także 4 debaty, równolegle do paneli: “Zdefiniuj sprzedaż”, “Zdefiniuj technologię”, “Zdefiniuj przestrzeń” oraz “Zdefiniuj wiedzę”.

Konferencja Dni Dewelopera rozpocznie się o godzinie 9:00, 23 września 2021 r. w hotelu The Bridge. Zachęcamy do zapisów na stronie: https://dnidewelopera.pzfd.pl/

Zobacz także: