Deweloperzy PZFD Wrocław otwierają sezon – promocje, rabaty na mieszkania i porady ekspertów na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Odbywające się w najbliższy weekend na Stadionie Wrocław targi będą okazją do zapoznania się z pełną ofertą lokalnych deweloperów, zdobyć informacje o najnowszych inwestycjach, a także pogłębić wiedzę na temat procesu zakupu własnego mieszkania. Uczestnikom wydarzenia zostaną  również przedstawione zniżki i promocje przygotowane przez wystawców. W targach weźmie udział dwanaście firm należących do wrocławskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

graf 1

4 i 5 lutego w stolicy Dolnego Śląska odbędą się targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, podczas których odwiedzający będą mogli w jednym miejscu i czasie porównać oferty lokalnych deweloperów. Wizyta na targach pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z ofertą mieszkaniową oraz inwestycjami powstającymi we Wrocławiu i okolicach. Targi są idealnym miejscem dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania lub domu, a także okazją do zdobycia cennej wiedzy na temat rynku nieruchomości.

Zniżki, promocje i rabaty deweloperów PZFD

Podczas targów swoje inwestycje zaprezentuje dwanaście firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Przy ich stoiskach każdy zwiedzający będzie mógł zdobyć szczegółowe informacje na temat oferty wystawców. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą mogły zapoznać się z opisami inwestycji, rzutami lokali, dowiedzieć się więcej na temat wykończenia nieruchomości, a nawet zwiedzić przyszłe mieszkanie podczas spaceru w wirtualnej rzeczywistości.

W związku z targami deweloperzy przygotowali dla zwiedzających także specjalne oferty. Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć m.in. na niższe ceny mieszkań, rabaty na miejsca parkingowe czy dodatkowe bonusy. Ponadto, podczas dwudniowych targów, zwiedzający będą mogli liczyć na pomoc i porady dekoratorów, architektów czy doradców kredytowych.

Deweloperzy Polskiego Związku Firm Deweloperskich, których stanowiska podczas targów mieszkaniowych będzie można odwiedzić, to: Archicom (S43), Arkop (S63), Blockpol (S10), Dom Developer (S51), Inkom (S6), mLocum (S40), Osiedle Malownicze (S53), PCG (S66), Rafin (S61), Temar (S46), Vantage Development (S1), WPBM „Mój Dom” (S4).

Eksperci doradzą, jak kupić mieszkanie

Podczas targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywać będą się też wydarzenia z udziałem specjalistów, których wiedza pomoże w podjęciu decyzji o tym jak – i jakie – mieszkanie kupić. Przez dwa dni prowadzone będą bogate merytorycznie wykłady dotykające zagadnień takich jak: kredyt hipoteczny, architektura wnętrz, proces odbioru mieszkania czy inwestowanie w nieruchomości. Podczas wydarzenia funkcjonować będzie również Centrum Bezpłatnych Porad, gdzie będzie można zasięgnąć wiedzy na tematy związane z finansami, prawem lub wyceną nieruchomości. Zwiedzający będą mieć również okazję do spotkania z pośrednikami kredytowymi, wynegocjowania minimalnej prowizji i dowiedzenia się więcej o warunkach kredytu.

graf 2

Organizowane przez Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędą się we Wrocławiu w weekend 4 i 5 lutego, na Stadionie Wrocław przy alei Śląskiej 1, w godzinach 10.00-17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zwiedzającym przysługuje bezpłatny parking. Na terenie targów działać będzie kącik dla dzieci. Więcej informacji na temat wystawców, harmonogramu wydarzenia i biletów na stronie targimieszkaniowe.pl.

Polski Związek Firm Deweloperskich
wroclaw.pzfd.pl
https://www.facebook.com/budujemywroclaw

Zobacz także: