Darmowy parking, niższa cena, porady ekspertów – deweloperzy PZFD gotowi na Targi Mieszkań i Domów

Aż piętnastu deweloperów należących do wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich pojawi się w ten weekend na Targach Mieszkań i Domów, organizowanych w Hali Stulecia. To jedyna taka okazja, by porównać oferty, zapoznać się ze szczegółami inwestycji, a także skorzystać z promocji i rabatów cenowych.  

tdim_wroclaw_2016-57-of-841

Źródło: Nowy Adres

1 i 2 października, w najbliższy weekend, odbędą się targi mieszkaniowe, podczas których będzie można zapoznać z ofertami deweloperów, budujących we Wrocławiu i okolicach. Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania lub domu, chcących dowiedzieć się, jakie inwestycje tworzą deweloperzy, targi mieszkaniowe są doskonałym miejscem do zorientowania się w temacie nieruchomości.

Specjalne oferty deweloperów PZFD

Piętnaście firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich w weekend zaprezentuje swoje inwestycje. Każdy zwiedzający będzie mógł zdobyć szczegółowe informacje na temat oferty, wraz z materiałami w postaci rzutów mieszkań, opisu nieruchomości, wykonania inwestycji.

Odwiedzający mogą również liczyć na specjalne oferty, jakie w tym dniu przygotowali deweloperzy. Obniżone ceny mieszkań, rabaty przy zakupie miejsc parkingowych, dodatkowe bonusy, bezpłatne porady architektów czy dekoratorów, pomoc doradcy kredytowego to tylko przykłady promocji przygotowanych na te dni.

Seminaria, kącik dla dzieci, dodatkowe atrakcje

Nowy Adres, który jest organizatorem Targów Mieszkaniowych, przygotował dla szukających mieszkania wykłady ekspertów finansowych, prawników, doradców kredytowych, architektów, w trakcie których będzie można poszerzyć swoją wiedzę w zakresie tematów dotykających zakupu mieszkania.

Deweloperzy Polskiego Związku Firm Deweloperskich, których stanowiska podczas targów mieszkaniowych będzie można odwiedzić, to: Archicom, Blockpol, Dom Development, Dom Developer, Inkom, LC Corp, mLocum, PCG, Temar, Vantage Development, Arkop, AS Hajto, Incepti, Rafin, WPBM „Mój Dom”.

Także oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich będzie obecny na Targach Mieszkań i Domów – przedstawiciele biura prasowego pokierują do stanowisk członków PZFD, przedstawią idee Związku i realizowane działania.

Targi Mieszkań i Domów odbędą się we Wrocławiu w weekend 1 i 2 października, w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1, w godzinach 10.00-17.00. Więcej informacji na temat wystawców, harmonogramu wydarzenia i biletów na stronie mieszkaniowi.pl.

Polski Związek Firm Deweloperskich
wroclaw.pzfd.pl
https://www.facebook.com/budujemywroclaw

 

Zobacz także: