Briefing Mieszkaniowy PZFD Wrocław z udziałem PwC oraz REAS

Potencjał rozwojowy Wrocławia, aktualna kondycja rynku mieszkaniowego i prognozy na najbliższy czas, to tematy, które poruszymy podczas kolejnego briefingu mieszkaniowego z udziałem prasy. 

We wtorek, 22 marca serdecznie zapraszamy na spotkanie, w ramach którego Dionizy Smoleń, Lider Zespołu Public Sector w PwC opowie o potencjale rozwojowym Wrocławia. Wystąpienie Pawła Sztejtera, Partnera Zarządzającego REAS przybliży nam aktualną kondycję pierwotnego rynku mieszkaniowego we Wrocławiu, a także prognozy na najbliższy czas. O tym jak zmieniły się wrocławskie dzielnice i co nowego wydarzy się na rynku deweloperskim we Wrocławiu w 2016 r. opowiedzą przedstawiciele władz PZFD we Wrocławiu: Dorota Jarodzka-Śródka, Mirosław Półtorak, Krzysztof Ziajka oraz Piotr Baran.

Briefing mieszkaniowy w formie śniadania prasowego rozpocznie się  we wtorek, 22 marca, o godz. 11:00, w sali konferencyjnej C (I piętro) Hotelu Ibis Styles, pl. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu (budynek Silver Tower, naprzeciwko dworca głównego PKP).

Więcej informacji o wydarzeniu: http://briefingmieszkaniowy.evenea.pl

Zobacz także: