6. edycja targów Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu już za nami! Zobacz galerię zdjęć!

6. edycja targów Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu już za nami. W dniach 16-17 kwietnia w Hali Stulecia odbyły się targi nieruchomości organizowane przez lokalny Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Podczas wydarzenia goście nie tylko mieli okazję, by zapoznać się z ofertami deweloperów, ale także skorzystać z atrakcji przygotowanych przez instytucje miejskie i społeczne oraz lokalnych designerów. Na nudę nie mogli też narzekać najmłodsi, dla których organizatorzy przygotowali specjalną strefę zabawy.

Na targach organizowanych przez członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu (PZFD Wrocław) goście mogli zapoznać się z ofertami: Archicom, Arkop, Blockpol, mLocum, DOM.developer, Dom Development, PROFIT Development, INKOM, LC Corp, Partner Capital Group, Salwirak, TEMAR Deweloper, Vantage Development. Nie tylko prezentacja ofert, ale i dodatkowe informacje czy porady wystawców służyły gościom targów do podjęcia trafnej decyzji w kwestii zakupu mieszkania. Poszukujący swojego wymarzonego M mogli m.in. od ręki i bezpłatnie sprawdzić swoją zdolność kredytową na stoisku Domu Kredytowego NOTUS.

Na targach Żyj i Mieszkaj jak zwykle nie zabrakło dodatkowych atrakcji – zarówno dla tych starszych, jak i młodszych gości. Podczas wydarzenia odbyły się warsztaty organizowane przez pedagogów z Centrum Poznawczego przy Hali Stulecia. Podczas zajęć odbywających się w ramach programu Dziecięce Studio Architektury dzieci projektowały swoje wymarzone osiedle i próbowały odnaleźć przepis na miasto marzeń. Wszyscy miłośnicy nowinek technologicznych mogli zapoznać się z techniką druku 3D. Na najmłodszych czekały z kolei specjalne atrakcje przygotowane przez animatorów z Trampoliny Zabawy. Wśród nich był cieszący się ogromnym zainteresowaniem dzieci dmuchany zamek oraz Strefa Maluszka – Mały Budowniczy, gdzie na najmłodszych czekały specjalne klocki rozwijające wyobraźnie przestrzenną, a także inne zabawki.

Szczególne atrakcje przygotowało także wrocławskie Afrykarium. VIP Travel Wrocław zorganizował specjalny poczęstunek dla wszystkich odwiedzających ich stoisko. Ponadto każdy mógł otrzymać bilet na bezpłatne zwiedzanie Wrocławia Melexem, który w określonych godzinach wyjeżdżał spod Hali Stulecia. To bardzo popularny wiosną i latem sposób na wygodny „spacer” i poznanie zabytków naszego miasta. W specjalnie zorganizowanej strefie designu wszyscy poszukujący mieszkania mogli z kolei zaczerpnąć inspiracji do urządzenia swojego własnego M. Lokalni artyści ze Studio YV, Rekoformy i Studio Minimal zaprezentowali unikatowe meble z recyklingu, wyposażenie przyjazne zwierzętom, lampy czy dodatki do domu. Ze stoiska pracowni Zielona Wrona zwiedzający dowiedzieli się, jak wykorzystać i zaaranżować zieleń w mieszkaniu, aby stało się ono miejscem, do którego chce się wracać po ciężkim dniu pracy. Te rady naszym gościom szczególnie przypadły do gustu. Mimo niesprzyjającej aury nie zabrakło chętnych, aby odpocząć w strefie relaksu, gdzie czekały specjalnie przygotowane leżaki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Zobacz także: