Go to Top

Żyj i Mieszkaj

Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu

Na 9. edycji “Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu” można poznać miejsca, produkty i inicjatywy, które sprawiają, że dla wielu mieszkańców Wrocław jest ojczyzną z wyboru. Podczas wydarzenia odbywać się będą otwarte warsztaty i dyskusje. Wśród atrakcji znajdą się m.in. poranna joga czy warsztaty ceramiczne. Nie zabraknie także tematyki miejskiej – spotkań, debat, prezentacji wrocławskich dzielnic i osiedli.

Symbolem tegorocznej edycji jest 71. Dlaczego? Choć telefony stacjonarne powoli odchodzą do lamusa, to dla większości wrocławian 71 zawsze oznaczać będzie stolicę Dolnego Śląska. Numer kierunkowy przez lata był elementem wrocławskiej tożsamości, inspiracją dla kultury, m.in. hip-hopu i graffiti. Chcemy ten symbol pielęgnować i promować wśród młodszych pokoleń. 71 to więcej niż numer kierunkowy.

Najbliższa edycja “Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu” odbędzie się 16 i 17 czerwca 2018 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym oraz na Pergoli. Wstęp i udział w warsztatach jest darmowy. Organizatorem wydarzenia są firmy członkowskie Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu. Podczas imprezy swoją ofertę przedstawią: Archicom, Dom Developer, Inkom, PCG, Dom Development, Vantage Development, Incepti, Blockpol, Osiedle Malownicze, LC Corp, Scandi Home, Salwirak, Profit Development, Temar, Arkop, Rafin, Bouygues Immobilier Polska, Womak Holding.