Go to Top

Żyj i Mieszkaj

Targi „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz Wrocławia. W tym roku wracają w nowej formie, pod hasłem „ŻYJ DOBRZE!”. Fajnie jak w Danii – z opowieści o relaksie, sposobie życia i przytulnym otoczeniu Duńczycy zrobili swoją markę handlową, którą jest zafascynowany cały świat. Wynika ona z prostej filozofii życia, która kryje się pod pojęciem hygge, czyli tworzeniem przyjemnego i przytulnego otoczenia wpływającego na nasze dobre samopoczucie. W myśl idei, która zawładnęła polskim społeczeństwem, promujemy ideę DOBREGO ŻYCIA we Wrocławiu. Czym ono się przejawia? Wygodą, dbałością o szczegóły, pięknem i świadomością.

Wrocław, jako miasto przyjazne swoim mieszkańcom, jest idealnym miejscem nie tylko do rozwoju zawodowego, ale przede wszystkim życia i mieszkania. Chcemy pomóc w odkryciu tej radości. Tegorocznej edycji wydarzenia przyświeca idea budowania i wzmacniania lokalnych społeczności oraz poczucia tożsamości. Są one jednym z najważniejszych katalizatorów wrocławskiej aglomeracji.

Najbliższe targi „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” odbędą się 27 i 28 maja 2017 r. w Barbarze. Organizatorem wydarzenia są firmy członkowskie Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu. Na targach swoją ofertę przedstawią: Archicom, Arkop, DOM.developer, Dom Development, Hajto Development Group, Incepti Development, INKOM, LC Corp, mLocum, Osiedle Malownicze, PROFIT Development, PCG, Rafin Developer, Salwirak, TEMAR Deweloper, Womak Holding,, Vantage Development.