Go to Top

Wykłady i panele dyskusyjne

 

Animacje i zabawy

Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokój zabaw. Bezpieczne miejsce, w którym najmłodsi znajdą mnóstwo zabawy, podczas gdy nasi goście będą mogli bez stresu korzystać z przygotowanych atrakcji. Dzieci przebywają pod czujnym okiem opiekunki.

Przestrzeń, w której chce się mieszkać. Jak zaplanować, zaprojektować i wdrożyć designerskie i funkcjonalne rozwiązania

Dom to miejsce, w którym spędzamy znaczną część naszego czasu. Właśnie dlatego powinniśmy czuć się w nim komfortowo i bezpiecznie. Trudno znaleźć projekt idealnego wnętrza, ale warto wiedzieć w jaki sposób dopasować je do siebie. Zapraszamy gości na spotkanie z profesjonalistą, który zdradzi o czym trzeba pamiętać urządzając designerskie i funkcjonalne wnętrza.

Między nami sąsiadami

Wykład dla tych, którzy dbają o dobre relacje z ludźmi, z którymi na co dzień dzielimy wspólną przestrzeń. To także miejsce dla osób, które lubią podejmować wspólne inicjatywy i zależy im na tworzeniu więzi społecznych. Prowadzący opowiedzą o sposobach rozwiązywania konfliktów, mediacji i łamaniu barier komunikacyjnych.

Nie taki kredyt straszny jak go malują- czyli niezbędnik dla wszystkich marzących o swoim M

Kredyt hipoteczny to jedna z najważniejszych decyzji finansowych w życiu. Przygotowaliśmy miejsce, w którym nasi goście będą mogli spotkać się z profesjonalistami i zaczerpnąć niezbędnej wiedzy. Specjaliści podpowiedzą co powinieneś wiedzieć jako przyszły kredytobiorca, poradzą jak wybrać najlepszą ofertę dla siebie oraz podzielą się przydatnymi wskazówkami.

Jak zaprojektować mieszkanie, aby odnaleźć harmonię i spójność we wnętrzu

Każde, nawet małe mieszkanie, kryje w sobie potencjał. Podczas spotkania pokażemy w  jaki sposób komponować dodatki, by stworzyć przytulne i estetyczne wnętrze, opowiemy w jaki sposób łączyć ze sobą kolory i jak zaaranżować przestrzeń, by była dla nas idealnym miejscem do spędzania w nim czasu. Spotkanie poprowadzi  Aleksandra Kobylańska, architekt wnętrz PAPALOVE Design.

Kultura na osiedlach na przykładzie działalności Centrum Kultury Zamek

Wrocław, jako Europejska Stolica Kultury, ma w pełni rozwiniętą infrastrukturę kulturalną. Warto jednak dołożyć starań, aby działała ona jeszcze sprawniej w każdym miejscu w mieście. Centrum Kultury Zamek opowie o swoich działaniach i doświadczeniach dotyczących aktywizowania wrocławskiego społeczeństwa.