Go to Top

Partnerzy i sponsorzy

Partnerzy:

DK Notus – jedna z wielkiej trójki firm z zakresu doradztwa finansowego. Zajmują się kompleksową obsługą finansową, zatrudniają ponad 400 doradców, dzięki czemu mogą zaoferować świetną ofertę na konkurencyjnym rynku.

 

Niełatwo jest zaprojektować dobre wnętrze. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko wielkość mieszkania, ale też osobiste preferencje osób, które będą w tym mieszkaniu żyli. Połączenie wizji wygodnego życia z pięknymi wnętrzami  to sztuka, w której specjalizuje się Partner Design.

 

Centrum Kultury „ZAMEK” jest instytucją miejską, która oferuje przestrzeń do  poszukiwania, odnajdywania i rozwijania swoich pasji,  to miejsce spotkań i twórczej samorealizacji. Nasza siedziba mieści się w wyjątkowym obiekcie: zabytkowym pałacu o barokowej bryle i ponad 800 letniej historii. Pomimo historycznej siedziby, jesteśmy instytucją nowoczesną i otwartą na każdego, kto wyraża chęć twórczego spędzania wolnego czasu.

 

Fundacja Dom Pokoju – misją fundacji  jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego, świadomego swojej historii i tożsamości, tolerancyjnego, otwartego na dialog i przede wszystkim zdolnego do wyrażania siebie i obrony własnych wartości i godności innych ludzi (civil courage), aktywnie uczestniczącego w życiu świata jak i lokalnej społeczności. Najważniejszym aspektem tej misji jest akcentowanie znaczenia relacji między człowiekiem a wspólnotami, w których funkcjonuje, oraz ukazywanie, w jaki sposób instytucje publiczne pomagają lub powinny pomagać we właściwym ich kształtowaniu.

 

Patroni medialni:

 

Dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Organizator konferencji branżowych, a także Targów Mieszkań i Domów, organizowanych w największych miastach Polski. Na stronie mieszkaniowi.pl dostępna jest także wyszukiwarka mieszkań, a także baza wiedzy na temat rynku. Tutaj dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć o twoim kolejnym mieszkaniu.

 

 

Telewizja Echo24 to największe przedsięwzięcie medialne Wrocławia, a nawet Dolnego Śląska. Nazwa nawiązuje do pierwszej w Polsce prywatnej telewizji, która powstała we Wrocławiu ponad ćwierć wieku temu. Stacja będzie kontynuować to, co stanowiło o sukcesie pierwszego Echa.

to portal miejski, który od 2009 roku jest jednym z głównych źródeł informacji dla mieszkańców Wrocławia. Codziennie dostarcza czytelnikom najważniejsze informacje z życia miasta, świata sportu, kultury i biznesu. Na stronie znaleźć można liczne galerie zdjęć oraz posłuchać ciekawych rozmów ze znanymi wrocławianami w autorskim programie Dziękuję, nie słodzę.

 

 

InvestMap to wyjątkowa społeczność gromadząca wszelkie informacje dotyczące inwestycji budowlanych. Promuje region dodając nowości i pokazując jak się rozwija. Dzięki  portalowi dochodzi do współpracy pomiędzy deweloperami, firmami budowlanymi, lokalnymi samorządami.

 Portal ogłoszeń z rynku nieruchomości specjalizujący się we Wrocławiu i innych dużych polskich miastach. To miejsce, w którym możesz znaleźć nie tylko oferty mieszkań z rynku pierwotnego, ale też ogromną bazę wiedzy na temat rynku mieszkaniowego. Oferty przedstawiają tu zarówno deweloperzy, jak i osoby prywatne, więc portal oferuje szeroki przekrój rynku mieszkaniowego.

Portal powstał w 2003 roku, jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce. dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student – od oferty edukacyjnej uczelni wyższych i szkół policealnych
i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style’owe i autorskie komentarze redakcji.